У ЛУБЕНСЬКОМУ РАЙОНІ ПРАЦЮВАЛА ПЕРЕСУВНА МЕДИЧНА АМБУЛАТОРІЯ

У ЛУБЕНСЬКОМУ РАЙОНІ ПРАЦЮВАЛА ПЕРЕСУВНА МЕДИЧНА АМБУЛАТОРІЯ З метою наближення медичних послуг до мешканців віддалених населених пунктів на Полтавщині працюють пересувні амбулаторні комплекси, отримані за кошти позики Світового Банку для закладів охорони здоров’я області в рамках пілотного Субпроекту «Запровадження інноваційної моделі системи надання послуг хворим на артеріальну гіпертонію у Полтавській області».

У пересувних амбулаторіях роблять електрокардіографію, перевіряють артеріальний тиск, визначають індекс маси тіла та роблять забір крові для визначення дев’яти біохімічних показників.

Така амбулаторія на початку тижня працювала у Горобіях, що дало змогу обстежити 13 осіб. Результати оглядів передали в районний центр ПМСД для подальшого обстеження та лікування пацієнтів у сімейних лікарів.