«У період реформування важливо не втратити головне – якісне надання медичних послуг», - голова райдержадміністрації Тетяна Качаненко 21 лютого голова райдержадміністрації Тетяна Качаненко провела розширене засідання колегії райдержадміністрації, у роботі якої взяли участь члени колегії: голова районної ради Григорій Угляниця, перший заступник голови райдержадміністрації  Сергій Сіряченко, заступник голови райдержадміністрації Ігор Нестеренко, керівник апарату райдержадміністрації Олена Пірова, начальник Лубенської об’єднаної податкової інспекції Олександр Коломієць, голова Асоціації сільських голів Лубенського району Микола Романюта та запрошені на засідання радник голови райдержадміністрації Олександр Жалдак, депутати районної ради, начальники управлінь, відділів райдержадміністрації, керівники районних служб і підприємств.

На розгляд було винесено чотири питання порядку денного: про підсумки економічного і соціального розвитку та виконання зведеного бюджету району за 2017 рік; про реформування галузі охорони здоров’я у Лубенському районі; про підсумки роботи зі зверненнями громадян за 2017 рік відповідно до Указу Президента України від 07.02.2008 № 109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування»; про роботу з персоналом у райдержадміністрації за 2017 рік.

За результатами розгляду першого питання, з якого доповідали заступник начальника управління агропромислового та економічного розвитку, торгівлі, транспорту та залучення інвестицій райдержадміністрації Любов Логвин, начальник фінансового управління Євгеній Сірченко та начальник Лубенської об’єднаної податкової інспекції Олександр Коломієць, прийняте розпорядження з доопрацюваннями.

Досить широко розглядалося питання щодо реформування галузі охорони здоров’я. З відповідною інформацією виступив головний лікар комунального некомерційного підприємства «Лубенський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Михайло Новаковський, котрий зупинився на основних напрямках реформування галузі.  Зокрема, з метою реалізації завдань щодо впровадження медичної реформи Лубенський центр ПМСД першим в області пройшов шлях реорганізації із бюджетної установи у комунальне некомерційне підприємство. На сьогоднішній день проводиться робота з приєднання центру до електронної системи охорони здоров’я eHealth, після чого підприємство отримає статус закладу, що бере участь у реформі фінансування первинної ланки.

До доповідача виникали питання щодо якості надання медичних послуг сільському населенню Лубенською КЦМЛ, забезпечення медикаментами, виплати заробітної плати медичним працівникам району тощо.