У СНІТИНСЬКІЙ ШКОЛІ РЕКОНСТРУЮЮТЬ КОТЕЛЬНЮ ТА ВСТАНОВЛЯТЬ КОТЕЛ НА АЛЬТЕРНАТИВНОМУ ПАЛИВІ 17 квітня перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Сіряченко та начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Юлія Білокінь здійснили робочу поїздку у Снітинську сільську раду. Під час конструктивної розмови із сільським головою Сергієм Мануйленком та директором школи Ніною Горбик обговорили перспективи розвитку громади.

У позаминулому році у Снітині встановлено спортивний майданчик зі штучним покриттям вартістю понад 1 мільйон гривень, завдяки якому суттєво зросла спортивна привабливість населеного пункту. Сільською радою виділено 700 тисяч гривень для реконструкції шкільної котельні та встановлення котла на альтернативному паливі. Серйозні фінансові вкладення були спрямовані на головний заклад культури – відремонтовано покрівлю та замінено вікна на енергозберігаючі. До того ж, постійна увага звертається на благоустрій території, ремонт доріг, збереження та примноження традицій.