Верховна Рада України ухвалила нове військове вітання «Слава Україні»

Верховна Рада України ухвалила нове військове вітання «Слава Україні» Верховна Рада України ухвалила нове військове вітання «Слава Україні» "Слава Україні" - "Героям Слава!" стала офіційним вітанням і в український армії, і в підрозділах МВС.

4 жовтня 2018 року Верховна Рада прийняла Законопроект  9036 «Про внесення змін до статутів Збройних Сил України», за який проголосував 271 депутат.

Законом внесено зміни до Статуту внутрішньої служби Збройних Сил України, Статуту гарнізонної та вартової служб Збройних Сил України та Стройового Статуту Збройних Сил, яким встановлено нове військове вітання «Слава Україні» – «Героям слава», а також упорядковано ритуал підняття державного прапора.

І що не менш важливо – відповідно до Закону у Статутах Збройних Сил України замінено слово «товариш» словами «пан (пані)» у відповідному відмінку та числі.

За матеріалами  Прес-служба Апарату Верховної Ради України