ВІДБУЛАСЯ НАРАДА ЩОДО ВСТАНОВЛЕННЯ ВАРТОСТІ ПРОЇЗДУ ДО ЗАСУЛЛЯ, СОЛОНИЦІ ТА ВОЙНИХИ 12 лютого під головуванням виконувача обов’язків голови райдержадміністрації Сергія Сіряченка, за участю завідувача сектору інфраструктури, енергетики та захисту довкілля райдержадміністрації Любові  Логвин відбулася нарада з перевізниками району щодо встановлення вартості проїзду до сіл Засулля, Солониця та Войниха.

Зважаючи на численні скарги жителів села Засулля з приводу підвищення цін на квитки та необхідності повернення вартості проїзду, яка діяла до закриття мосту через річку Сула, запрошено перевізників для врегулювання цього питання. У ході наради перевізники вирішити встановити вартість проїзду до зупинок «Замостя» та «ДРП» - 8 гривень, до с. Засулля – 10 гривень, Солониці – 12 гривень, Войнихи – 13 гривень.