ВІДБУЛОСЯ РАЙОННЕ СВЯТО ІВАНА КУПАЛА

ВІДБУЛОСЯ РАЙОННЕ СВЯТО ІВАНА КУПАЛА Стало доброю традицією проводити районне свято Івана Купала у с.Новооріхівка біля будинку культури.  І цього року громада села,  гості мали можливість насолодитися чудовим святковим дійством за участю артистів Лубенського РБК та місцевого народного аматорського вокального ансамблю "ДИВОСВІТ".

Концерт був насичений купальськими піснями, танцями, жартами та театралізацією за участю Водяного й русалок. Під час концерту всі присутні мали можливість скуштувати традиційний куліш, вареники та інші смачні страви. Завершенням святкової програми була дискотека у супроводі живого співу артистів. Усі присутні залишилися задоволеними, висловлюючи свою подяку бурхливими оплесками.