Відбулося засідання Комісії з питань надання одноразової грошової допомоги населенню району за рахунок коштів районного бюджету   11 квітня відбулося засідання Комісії з питань надання одноразової грошової допомоги населенню району за рахунок коштів районного бюджету, передбачених у Програмі соціального захисту населення Лубенського району «Турбота» на 2018 рік.

Заступник голови комісії, начальник управління соціального захисту населення Ісаєнко Наталія Василівна ознайомила присутніх із виконанням Програми соціального захисту населення «Турбота» за 2017 рік, з Програмою соціального захисту населення Лубенського району «Турбота» на 2018 рік в частині надання одноразової грошової допомоги вразливим категоріям населення, розпорядженням голови районної державної адміністрації від 05.03.2018 № 90 «Про виплату одноразової грошової допомоги населенню району за рахунок коштів районного бюджету», Положенням про комісію з питань надання одноразової грошової допомоги населенню району за рахунок коштів районного бюджету, Порядком надання одноразової грошової допомоги населенню району за рахунок коштів районного бюджету, складом комісії з питань надання одноразової грошової допомоги населенню району.

На засіданні комісії розглянуто 59 заяв від жителів району, які потребують матеріальної допомоги на лікування (у тому числі онкологічного захворювання), а також звернення Лубенської спілки ветеранів Афганістану щодо надання грошової допомоги 31 особам до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, звернення Лубенської районної організації ВГО «Союз Чорнобиль України» щодо надання грошової допомоги 27 вдовам ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС з нагоди відзначення 32-ї річниці Чорнобильської катастрофи, звернення Лубенської районної організації ветеранів України щодо надання грошової допомоги 30 ветеранам війни з нагоди відзначення 73-річчя Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Комісією прийнято рішення щодо надання одноразової грошової допомоги 147 особам на загальну суму 98,1 тис. грн.

Начальник управління                                                                                                Н.В. Ісаєнко