Відбулося засідання Комісії з питань надання одноразової грошової допомоги населенню району за рахунок коштів районного бюджету

Версія для друкуВерсія для друку

Відбулося засідання Комісії з питань надання одноразової грошової допомоги населенню району за рахунок коштів районного бюджету

           06 вересня 2018 року відбулося засідання Комісії з питань надання одноразової грошової допомоги населенню району за рахунок коштів районного бюджету, передбачених у Програмі соціального захисту населення Лубенського району «Турбота» на 2018 рік. 

           На засіданні комісії розглянуто 24 заяви, що надійшли від жителів району, які потребують матеріальної допомоги на лікування ( у тому числі онкологічного захворювання ) та надання одноразової грошової допомоги за рахунок коштів районного бюджету з нагоди відзначення Дня ветерана та Міжнародного Дня людей похилого віку 15 особам згідно списку Лубенської районної організації ветеранів України.

          Комісією прийнято рішення щодо надання одноразової грошової допомоги 24 особам на  суму 24,00 тис. грн. та 15 особам на суму 3,00 тис. грн.

 

Наверх ↑