Відбулося засідання Комісії з питань надання одноразової грошової допомоги населенню району за рахунок коштів районного бюджету

4 жовтня 2018 року відбулося засідання Комісії з питань надання одноразової грошової допомоги населенню району за рахунок коштів районного бюджету, передбачених у Програмі соціального захисту населення Лубенського району «Турбота» на 2018 рік.

На засіданні комісії розглянуто 6 заяв, що надійшли від жителів району, які потребують матеріальної допомоги на лікування (у тому числі онкологічного захворювання ) та надання одноразової грошової допомоги за рахунок коштів районного бюджету з нагоди відзначення Дня захисника України 35 особам згідно списку громадського об’єднання «Лубенської районної спілки ветеранів антитерористичної операції».

Комісією прийнято рішення щодо надання одноразової грошової допомоги 41 особі на  суму 16,0 тис. грн.