Відбулося засідання Комісії з питань надання одноразової грошової допомоги населенню району за рахунок коштів районного бюджету

15 листопада відбулося засідання Комісії з питань надання одноразової грошової допомоги населенню району за рахунок коштів районного бюджету, передбачених у Програмі соціального захисту населення Лубенського району «Турбота» на 2018 рік.

На засіданні комісії розглянуто заяви від жителів району, які потребують матеріальної допомоги на лікування (у тому числі онкологічного захворювання), а також подання Лубенського районного осередку Всеукраїнської організації інвалідів України «Союз організацій інвалідів України» щодо надання грошової допомоги 45 особам з нагоди відзначення Міжнародного дня інвалідів в Україні та подання Лубенської організації ВГО «Союз Чорнобиль України» щодо надання грошової допомоги 45 особам з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Комісією прийнято рішення щодо надання одноразової грошової допомоги 99 особам на загальну суму 31,5 тис. грн.