Відбулося засідання Комісії з питань надання одноразової грошової допомоги населенню району за рахунок коштів районного бюджету

11 квітня відбулося засідання Комісії з питань надання одноразової грошової допомоги населенню району за рахунок коштів районного бюджету, передбачених у Програмі соціального захисту населення Лубенського району «Турбота» на 2019 рік.

На засіданні комісії розглянуто 50 заяв від жителів району, які потребують матеріальної допомоги на лікування (у тому числі онкологічного захворювання), а також звернення громадської організації ветеранів та інвалідів Лубенського району «Союз Чорнобиль України» щодо надання грошової допомоги 27 вдовам ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС з нагоди відзначення 33-ї річниці Чорнобильської катастрофи, звернення Лубенської районної організації ветеранів України» щодо надання грошової допомоги 30 ветеранам війни з нагоди відзначення 74-річчя Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Комісією прийнято рішення щодо надання одноразової грошової допомоги 107 особам на загальну суму 73,9 тис. грн.