Відбулося засідання районної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат

Відбулося  засідання районної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат

13 вересня   перший   заступник  голови районної державної адміністрації, заступник голови комісії Сергій Сіряченко  провів засідання районної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат. У засіданні взяли участь члени комісії та представник  філії  «Лубенська дорожня  експлуатаційна дільниця»  ДП «Полтавський облавтодор».

На порядку денному розглядалося питання  заборгованості із виплати заробітної плати працівникам філії «Лубенська дорожня експлуатаційна дільниця» ДП «Полтавський облавтодор».

Станом на 1 вересня   заробітна  плата  по філії  не виплачена за червень-липень поточного року на загальну суму  1124,9 тис.грн.