Внутрішньо переміщені особи та особи, які звернулися із заявою про взяття їх на облік мають право отримати адвоката за рахунок держави

Внутрішньо переміщені особи та особи, які звернулися із заявою про взяття їх на облік  мають право отримати адвоката за рахунок держави

Відповідно до Закону України «Про безоплатну правову допомогу» внутрішньо переміщені особи та особи, які звернулися із заявою про взяття їх на облік, як внутрішньо переміщені особи,  мають право на безоплатну вторинну правову допомогу від держави, а саме адвоката за рахунок держави.

Таку допомогу переселенці  можуть отримати у Лубенському місцевому  центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Для підтвердження категорії на отримання безоплатної вторинної правової допомоги подаються такі документи:

• Паспорт або інший документ, що посвідчує особу;

• Реєстраційний номер облікової картки платників податків;

А також для внутрішньо переміщених осіб:

• довідка про взяття особи на облік як внутрішньо переміщеної особи;

Для громадян України, які звернулися із заявою про взяття їх на облік як внутрішньо переміщених осіб:

• копія заяви про взяття особи на облік як вимушено переміщеної особи з відміткою про її прийняття відповідним структурним підрозділом з питань соціального захисту населення райдержадміністрації, виконавчим органом міської чи районної у місті ради;

• письмова відмова у видачі довідки про взяття особи на облік як внутрішньо переміщеної особи відповідного структурного підрозділу з питань соціального захисту населення райдержадміністрації, виконавчим органом міської чи районної у місті ради.

Якщо Вам потрібна правова допомога звертайся до Лубенського місцевого центру за адресою: м. Лубни, вул. Монастирська, 17 (у дворі суду), або за телефоном : (МТС) 095 253 66 14, (05361) 77-479.

Єдиний контакт - центр системи безоплатної правової допомоги цілодобово та безкоштовно у межах України 0 800 213 103