«Я ХОЧУ З ВАМИ СПІВПРАЦЮВАТИ І ПОЧУТИ ВАШУ ДУМКУ ЩОДО НАЛЕЖНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПЕРЕВЕЗЕННЯ ГРОМАДЯН», - ГОЛОВА РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ОЛЕКСАНДР ЦИГАНЕНКО ПІД ЧАС ЗУСТРІЧІ З ПЕРЕВІЗНИКАМИ 3 березня головою райдержадміністрації Олександром Циганенком проведена робоча нарада з приватними підприємцями-перевізниками, у якій взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Сіряченко, завідувач сектору з питань оборонно-мобілізаційної та режимно-секретної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами райдержадміністрації Микола Чудак, завідувач сектору інфраструктури, енергетики та захисту довкілля райдержадміністрації Любов Логвин.

Учасники зустрічі обговорили мобілізаційні питання, зокрема підписання договорів на особливий період та організацію безперебійних пасажирських перевезень на території району. Йшлося також про так звані «непопулярні» маршрути та необхідність їх відновлення, зокрема маршруту «Лубни-Новооріхівка».  Ці питання вкрай турбують населення, як і дотримання графіків руху, забезпечення пільгового проїзду громадян, встановлення вартості проїзду тощо. Водночас Олександр Циганенко, вислухавши побажання перевізників, говорив про заплановані ремонти доріг, відновлення маршрутів  відповідно до звернень громадян, а також висловив вдячність підприємцям за співпрацю та розуміння проблем і потреб населення.