Як Тишки день села святкували

Як Тишки день села святкували

27 вересня свій день народження відзначає прекрасне та древнє село Тишки. Тож і гостей з'їхалося немало. Господар - сільський голова Василь Шапаренко гостинно зустрічав голову райдержадміністрації Тетяну Качаненко, голову сусідньої Вовчицької сільської ради Ольгу Козловську, депутатів обласної ради.

Ця земля багата талановитими, працьовитими та щирими людьми, - говорила очільниця району, вручаючи грамоти голові фермерського господарства "Тишківське" Віктору Моротченку та народному фольклорному колективу "Діброва"
Особливо тепло зустрічали жителі Тишків Василя Стасовського, регіонального директора "Баришівської зернової компанії", який часто допомагає селу в тих чи інших справах.
Було тепло та затишно, додавали настрою пісні і танці, а наприкінці святкового концерту на селян чекала запашна каша, дбайливо приготована спеціально для них.