З нагоди Дня визволення Лубенщини у населених пунктах відбудеться покладання квітів до пам’ятних знаків Виконувачем обов’язки голови райдержадміністрації Сергієм Сіряченком проведено робочу нараду з підготовки до відзначення у районі 77-ї річниці визволення Лубенщини від нацистських загарбників.

Цього року вирішили обмежитися покладанням квітів до пам’ятних знаків у населених пунктах та короткими мітингами, відмовитися від великої кількості учасників, особливо учнівської молоді та людей старшого віку.

Проведення районного заходу заплановане на 18 вересня у с. Вовчик, де пройде мітинг біля місцевого пам’ятника. Керівництво району також покладатиме квіти до пам’ятника у с. Березоточа.

Ряд заходів проходитиме у закладах культури та освіти.

Сергієм Сіряченком під час робочої наради чітко наголошено на неухильному дотриманні карантинних вимог, залученню мінімальної кількості учасників у всіх запланованих заходах.