З ВЕЛИКОДНІМИ СВЯТАМИ!

З ВЕЛИКОДНІМИ СВЯТАМИ!

Шановні лубенці!

Усі ми в очікуванні одного з найбільших свят - Світлого Христового Воскресіння, яке здавна є уособленням всього радісного і доброго, є провісником оновлення і змін на краще.

Зі щирими помислами, любов’ю один до одного ми повинні сьогодні зустрічати Великдень, відкривши Богові душу, адже він є символом очищення, духовного відродження, що, як ніколи, необхідне нам та нашій державі.

Сердечно бажаю, щоб переможний дух надії, радості, всепрощення і надалі супроводжував всі лубенські родини та нашу державу, давав сили, енергії, наснаги для добрих і корисних справ на добробут і процвітання рідної України.

Нехай радісні Пасхальні дні додадуть нам сил, енергії, життєвої мудрості, збагатять нас духовно, укріплять у вірі і надії.

Голова Лубенської

районної державної

адміністрації                                                                    Тетяна Качаненко