Звітували переможці творчих звітів сільських закладів культури

Звітували переможці творчих звітів сільських закладів культури Яскравий феєрверк кращих зразків самодіяльного мистецтва продемонстрували учасники 1-го відділення заключного концерту переможців творчих звітів сільських закладів культури на сцені районного будинку культури. 15 аматорських колективів, талановиті окремі виконавці, а загалом – більше 200 дорослих і юних лубенців представили насичену концертну програму, натхненно працюючи у вокальному, хореографічному, музичному, драматичному, цирковому жанрах.

Глядачі не шкодували аплодисментів учасникам хорових колективів «Явір» та «Мрія» (с. Ждани, Березоточа), фольклорних ансамблів «Горлиця», «Карпиляночка», «Бабусеньки» (Ісківський, Карпилівський та Вовчицький заклади культури), солістам Ірині Шелест з Окопу, Тетяні Бондаренко із Вовчика, Юрію Задорожному, Ірині Ліхачовій, Наталії Прокопець (РБК). Незабутні ліричні пісні прозвучали у виконанні колективів «Чарівниця» (Вовчицький БК), «Паняночки» (Духівський БК), «Вербиченька» із с. Калайдинці.

Зал шаленів емоціями по закінченню виступів троїстих музик та циркової студії «Маска» (РБК), вокального тріо у складі Миколи Ужакіна, Олени Мацак та Людмили Давиденко (Калайдинцівський БК). Замальовки на тему сільського життя представив драматичний колектив Духівського будинку культури. Натхненно працювали ведучі концерту Артем Бондаренко та Валентина Яшна. Цікаві хореографічні композиції виконали  зразкові аматорські колективи «Водограй» та «Аміра» із районного будинку культури, «Молодички» із Вовчика.

Підбиваючи підсумки першого відділення заключного концерту, перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Сіряченко, начальник відділу культури і туризму Людмила Пазенко щиро подякували працівникам культури, аматорам сцени за подаровану радість творчої зустрічі і приємного відпочинку напередодні величного державного свята – Дня Соборності України. Самодіяльні артисти вплели яскраву  самобутню квітку у вінок української культури – вічної, могутньої, як саме життя.

Любов до творчості об’єднала на сцені сивочолих ветеранів і зовсім маленьких артистів, дорослих і юних наших краян. Відчуваючи підтримку керівників району, органів місцевого самоврядування, вдячних глядачів, вони сповнені і надалі щедро засівати духовну ниву посульського краю зернами добра, краси, любові, вписувати яскраві сторінки у літопис творчих здобутків галузі культури району.