П Р О Т О К О Л

м.Лубни                                                                       10 січня  2019 року

Головував:

Банков Фелікс Олександрович – голова ініціативної групи.

Присутні: члени  ініціативної групи  Гузь П.О., Погоріла Т.В., Нестеренко І.І., Биченко В.О.

Слухали: 1. Про роботу, проведену ініціативною групою з підготовки установчих зборів за участю інститутів  за участю інститутів громадянського суспільства для формування складу громадської ради при Лубенській райдержадміністрації та затвердження списку учасників установчих зборів.

Погоріла Т.В. повідомила, що до ініціативної групи з підготовки установчих зборів за участі інститутів громадянського суспільства для формування складу Громадської ради при  Лубенській райдержадміністрації надійшло 20 заяв інститутів громадянського суспільства на їх участь в установчих зборах та які добровільно заявили про бажання брати участь у роботі Громадської ради.

За результатами поданих заяв від інститутів громадянського  суспільства встановлено відповідність статті 9 Закону України «Про об’єднання громадян», вимогам постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» та Положення про Громадську раду при райдержадміністрації документів від всіх 20 (двадцяти)  інститутів громадянського  суспільства.

Вирішили:

1. Затвердити єдиний список учасників установчих зборів з формування Громадської ради при районній державній адміністрації та кандидатів до складу  Громадської ради при районній державній адміністрації у кількості 20 осіб:

Банков Фелікс Олександрович

член громадської організації «Пошуково-патріотична організація «Меморіал»

Бортнік Сергій Юрійович

голова місцевого осередку громадської організації «Всеукраїнське фізкультурно-спортивне товариство «Колос» у Лубенському районі

Биченко Валерій Олександрович

голова Лубенської Спілки ветеранів Афганістану

Буряк Сергій Віталійович

член громадської організації «Ветеранів та інвалідів Лубенського району Союз Чорнобиль України»

Грицаєнко Людмила Іванівна

голова Лубенської районної організації профспілки працівників освіти і науки України

Гузь Петро Олександрович

голова  громадської організації «Спілка захисту багатодітних матерів»

Жалдак Олександр Панасович

голова Благодійного фонду «Штаб сприяння руху «За єдину Україну»

Кошель Раїса Олександрівна

голова  міської Спілки жінок-трудівниць «За майбутнє дітей України»

Крят Володимир Михайлович

голова профспілкового комітету первинної профспілкової організації КНП «Лубенський районний центр первинної медико-санітарної допомоги»

Лапко Юрій Олексійович

член Громадської організації Лубенське міське козацьке товариство Всеукраїнської організації «Українське реєстрове козацтво»

Назарець Олександр Анатолійович

голова громадської організації «Лубенський медіаклуб»

Новіков Віктор Володимирович

голова громадської організації «Центр допомоги учасникам АТО»

Олексенко Артур Васильович

керівник громадської організації «Швидка нічна траса»

Погоріла Тетяна Володимирівна

голова  Лубенського районного осередку Всеукраїнської організації інвалідів «Союз організацій інвалідів України»

Різуненко Лідія Іванівна

член громадської організації «Країна гідності і правди О.Л. Шевченка»

Романюта Микола Васильович

голова районного відділення Всеукраїнської асоціації сільських, селищних рад

Сафронова Тетяна Григорівна

Член Громадської організації «Предки»

Силка Василь Макарович

голова Лубенської районної організації ветеранів України

Таварницька Людмила Григорівна

заступник голови Благодійної організації «Благодійний фонд «Історія майбутнього»

Шабля Леонід Іванович

голова Громадської організації «Лубенська районна спілка ветеранів антитерористичної операції»

Юрченко Анатолій Володимирович

голова громадської організації Лубенське міськрайонне об’єднання інвалідів Чорнобиля

2. Доручити начальнику відділу внутрішньої політики та контролю апарату райдержадміністрації Бутрим Т.О.:

- оприлюднити протокол засідання ініціативної групи з підготовки установчих зборів за участю інститутів громадянського суспільства для формування складу Громадської ради при  Лубенській райдержадміністрації на офіційній веб-сторінці Лубенської райдержадміністрації;

- оприлюднити список інститутів громадянського суспільства, які братимуть участь в установчих зборах з формування нового складу громадської ради при Лубенській районній державній адміністрації на сайті райдержадміністрації не пізніше, ніж за три дні до установчих зборів.

Голосували: «ЗА» - 5 (п’ять), проти – 0 (нуль).

Слухали 2. Про проект порядку денного установчих зборів за участю інститутів громадянського суспільства для формування складу громадської ради при Лубенській райдержадміністрації.

Вирішили:

І. Затвердити порядок денний установчих зборів за участю інститутів громадянського суспільства для формування складу громадської ради при Лубенській райдержадміністрації:

1.Обрання робочих органів зборів (голови зборів, секретаря, лічильної комісії).

2. Затвердження порядку денного зборів.

3. Звіт ініціативної групи про підготовку до установчих зборів.

4. Установлення граничної чисельності складу громадської ради.

5. Проведення виборів для обрання складу громадської ради при Лубенській райдержадміністрації.

Голова ініціативної групи                                                Ф.О. Банков

Секретар ініціативної групи                                            Т.В.Погоріла