Підготовлено проект розпорядження голови районної державної адміністрації «Про встановлення середньої ціни на ритуальні послуги для забезпечення безоплатного поховання учасників бойових дій, постраждалих учасників Революції Гідності та осіб з інвалідністю

Управлінням соціального захисту населення підготовлено проект розпорядження голови районної державної адміністрації «Про встановлення середньої ціни на ритуальні послуги для забезпечення безоплатного поховання учасників бойових дій, постраждалих учасників Революції Гідності та осіб з інвалідністю внаслідок війни».

Метою прийняття даного розпорядження є визначення середньої ціни на ритуальні послуги, яка може бути відшкодована особам, які здійснюють поховання учасників бойових дій, постраждалих учасників Революції Гідності та осіб з інвалідністю внаслідок війни, у відповідність до середніх на території Лубенського району цін на такі види послуг, що сприятиме реалізації прав громадян та суб’єктів підприємницької діяльності, які надають ритуальні послуги, на отримання належного відшкодування вартості понесених ними витрат.

З текстом проекту та аналізом його регуляторного впливу можна ознайомитися в Управлінні соціального захисту населення Лубенської районної державної адміністрації (м. Лубни, площа академіка Олексія Бекетова, 19, каб. № 5, 8) та веб-сайті Лубенської райдержадміністрації (http://lubny.adm-pl.gov.ua/).

Зауваження та пропозиції у письмовій формі від фізичних та юридичних осіб, їх об`єднань приймаються протягом місяця з дня оприлюднення на адресу розробника: м. Лубни, площа академіка Олексія Бекетова, 19, каб. № 3.