ПЛАН РОБОТИ Громадської ради при Лубенській районній державній адміністрації на 2018 рік

ПЛАН РОБОТИ

Громадської ради при Лубенській районній державній адміністрації

на 2018 рік

І.

Засідання Громадської ради з питань:

1. Про затвердження плану роботи Громадської ради при Лубенській райдержадміністрації на 2018 рік.

Лютий 2018 року

2. Про хід виконання Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи».

3. Про стан утримання доріг загального користування на території Лубенського району в зимовий період 2017-2018 років.

4. Про створення центру реабілітації учасників АТО.

Засідання Громадської ради з питань:

1.     Звіт про виконання районного бюджету за 2017 рік .

2.     Профілактика соціального сирітства, поширення сімейних форм виховання дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, захист житлових та майнових прав дітей даної категорії.

3.       Про стан реформування галузі охорони здоров’я відповідно до змін законодавства.

Березень 2018

2

Засідання Громадської ради з питань:

1.      Стан реформування галузі охорони здоров’я – співпраця пацієнтів та державної влади.

2.      Про екологічний стан р. Сула.

3.      Про стан правопорядку та запобігання злочинності у районі, соціальний захист працівників поліції (учасників АТО).

2018 року

4. Профілактика негативних проявів у дитячому та молодіжному середовищі.

5. Про ціни та ціноутворення, контроль влади за ціновою політикою на Лубенщині, про ймовірність зменшення цін на продукти харчування і лікарські препарати.

Засідання Громадської ради з питань:

1. Про підготовку господарського комплексу та об’єктів соціальної сфери до сталого функціонування в осінньо-зимовий період 2018-2019 років.

2018 року

2.Правова освіта молоді: стан та перспективи удосконалення.

3.Про роботу із сім’ями, які опинилися в складних життєвих обставинах.

4.      Про створення сміттєзвалищ на території району.

Засідання Громадської ради з питань:

1. Про районний бюджет на 2019 рік.

Грудень 2018 року

2. Обговорення Програми соціально-економічного розвитку району на 2019 рік

3. Обговорення орієнтовного плану проведення консультацій з громадськістю щодо формування та реалізації державної політики з важливих питань державного і суспільного життя та актуальних місцевих питань у 2019 році.

ІІ.

1

Зустріч за «круглим столом» обговорення питань соціального захисту ветеранів війни.

3

Про санітарний стан населених пунктів району.

4

Зустріч за «круглим столом»: соціальний захист, пенсійне забезпечення та медичне обслуговування учасників ліквідації аварії на ЧАЕС.

6

Зустріч за «круглим столом»: Щодо цінової ситуації на споживчому ринку району.

7

Зустріч за «круглим столом»: Незалежність України:  здобутки та погляд у майбутнє.

9

Зустріч за «круглим столом»: Щодо стану пасажирських перевезень на території Лубенського району.

10

Зустріч за «круглим столом»: Обговорення питань соціального захисту осіб з обмеженими фізичними можливостями.

ІІІ.

1

Організація благодійного свята для дітей на Маланку

РБК

Січень 2018 року

2

Заходи до Дня Чорнобильської трагедії та Дня вшанування учасників ліквідації аварії на ЧАЕС

Квітень, грудень 2018 року

3

Організація святкової зустрічі багатодітних матерів з нагоди Міжнародного дня сім’ї

м.Лубни

Травень 2018 року

4

Організація традиційного театралізованого свята до Міжнародного дня захисту дітей

Районний будинок культури

Червень 2018 року

5

Організація проведення відкритих обласних змагань зі спортивного орієнтування для осіб з обмеженими фізичними можливостями

Червень 2018 року

6

Організація заходів з нагоди Дня захисника України, Дня українського козацтва.

7

Організація проведення фестивалю творчості  людей з обмеженими фізичними можливостями «Сузір’я мрії».

Районний будинок культури

Жовтень-листопад 2018 року

Голова громадської ради

при Лубенській райдержадміністрації                                                                                                                      В.В. Новіков