Повідомлення про  оприлюднення проекту розпорядження

Відповідно до вимог Закону України «Про засади державної  регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних і юридичних осіб, їх об’єднань оприлюднюється проект розпорядження голови Лубенської райдержадміністрації «Про  організацію конкурсу з визначення підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу під час проведення засідань районного конкурсного комітету з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Лубенського району».

Розробник – управління агропромислового і економічного розвиту, торгівлі, транспорту та залучення інвестицій Лубенської райдержадміністрації.

Проект рішення спрямований – на визначення Підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу під час проведення засідань районного конкурсного комітету з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Лубенського району.

Підставою для розробки проекту є закони України «Про автомобільний транспорт», «Про місцеві державні адміністрації», постанова Кабінету Міністрів України від 03 грудня 2008 року № 1081 (із змінами) «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування».

Пропозиції та зауваження до проекту розпорядження приймаються в усній чи письмові формі протягом одного місяця з дня його оприлюднення за адресою: м. Лубни, пл. академіка Олексія Бекетова, 19, каб. 15, тел. 77471.

Проект розпорядження

Аналіз регуляторного впливу