ПРО ТИМЧАСОВУ ЗМІНУ МІСЦЯ ГОЛОСУВАННЯ

ПРО ТИМЧАСОВУ ЗМІНУ МІСЦЯ ГОЛОСУВАННЯ

На даний час в Україні проходить виборчий процес з позачергових виборів народних депутатів України, які призначені на 21 липня 2019 року. Виборці, які бажають взяти участь у голосуванні та потребують зміни місця голосування, можуть зробити це вже сьогодні. Для цього потрібно особисто звернутися у відділ ведення Державного реєстру виборців (пл.академіка Олексія Бекетова, 19, каб.14, перший поверх, тел.77-574) з паспортом громадянина України, або тимчасовим посвідченням громадянина України.

Звертаємо увагу, що документи, які підтверджують необхідність тимчасової зміни місця голосування, не додаються. Виборці, яким тимчасово змінено місце голосування поза межами одномандатного виборчого округу, отримають лише бюлетень для голосування у загальнодержавному виборчому окрузі. Заяви приймаються до 15 липня 2019 року включно. Відділ працює без вихідних днів.

Шановні виборці! Держава вам надає можливість обирати владу. Скористайтеся своїм конституційним правом.