Розпорядження голови райдержадміністрації від 17.04.2013 №79 "Про утворення центру надання адміністративних послуг"

КОТЕЛЕВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

17.04.2013                                                                                                                                               № 79

Про утворення центру надання

адміністративних послуг

Відповідно пункту 1 статті 13, пункту 9 статті 39  Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Закону України «Про адміністративні послуги», з метою створення зручних і сприятливих умов під час отримання послуг громадянами, суб’єктами господарювання, забезпечення відкритості інформації про діяльність органів виконавчої влади:

1. Утворити центр надання адміністративних послуг райдержадміністрації (далі - центр) та визначити місцем його роботи кабінети № 11 та № 15 у приміщенні районної державної адміністрації за адресою: смт Котельва, вул. Жовтнева, 221.

2. Відповідальність за організацію діяльності центру покласти на відділ економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації.

3. Контроль  за  вирішенням  оперативних  питань  функціонування центру покласти на заступника голови райдержадміністрації Федюна О.Ю.

районної державної

адміністрації                                                                        Т.КОРОСТ