«Всі повинні бути відповідальними перед людьми»

Версія для друкуВерсія для друку

«Всі повинні бути відповідальними перед людьми»

ПУБЛІЧНИЙ ЗВІТ

голови Лубенської районної державної адміністрації про стан економічного, соціального та культурного розвитку  району за  2017 рік

ВСТУП

 Шановні присутні, мій звіт за роботу у 2017 році був підготовлений та розміщений на офіційному сайті райдержадміністрації за 15 днів до його оприлюднення. Це дало змогу усім бажаючим з ним ознайомитися та внести пропозиції. За цей час пропозицій та зауважень не надходило. Тому мій виступ міститиме ключові складові та буде орієнтований на діалог.

Вважаю, публічний звіт голови райдержадміністрації, який заслуховується другий рік поспіль, є хорошою можливістю налагодити конструктивний  діалог з громадськістю, залучити громадських активістів до співпраці та спільного вирішення проблем. Минулий рік, як і попередні, був нестабільним. Однак, нам вдалося реалізувати чимало задумів і завершити більшість проектів, спрямувати значні кошти на ремонт та реконструкцію доріг. Тісна співпраця з депутатами Верховної ради Костянтином Іщейкіним,  Русланом Богданом, депутатами обласної ради Ларисою Сухопар, Сергієм Солов’єм, Владиславом Мостовенком, Олександром Сиченком, депутатами районної ради, сільськими головами втілилася у соціально-важливих проектах, об’єднавши кошти різних бюджетів.

Лубенська райдержадміністрація впродовж усього 2017 року працювала над реалізацією заходів, передбачених Програмою економічного і соціального розвитку Лубенського  району на 2017 рік, яка розроблена з урахуванням пропозицій сільських голів, районних служб та затверджена депутатами районної ради. Ця програма є основним документом, над реалізацією якого ми всі спільно працювали впродовж минулого року.  Це дозволило забезпечити системний підхід до розвитку територій, правильно перерозподілити ресурси з урахуванням їх обмеженості  відповідно до пріоритетів державної регіональної політики.

Питання децентралізації є ключовим у політиці держави. Лубенський район теж над цим працює. Є певні здобутки, подані пропозиції. Однак те, як вони будуть реалізовані, залежить від органів місцевого самоврядування. Хочу звернути увагу всіх присутніх на те, що процес децентралізації у Лубенському районі повинен відбутися, тому над цим потрібно планомірно і відповідально працювати.

Зважаючи на новий досвід децентралізації, довелося вибудовувати нові принципи взаємодії з новоствореною Засульською об’єднаною громадою, передавати майно, змінювати модель керування районом, адже межі району залишилися незмінними і деякі функції не передані в об’єднану громаду. Зокрема, повноваження з питань соціального захисту та забезпечення державних соціальних гарантій, послуги територіального центру, центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, служби у справах дітей, які гарантовані державною,  залишились у віданні райдержадміністрації, окрім додаткових соціальних гарантій, які надаються за кошти місцевих бюджетів та інші.   

ФІНАНСИ (слайд 2)

Яку б роботу ми не виконували, результати будуть вагомими, лише тоді, коли ми будемо чесними платниками податків. Починати потрібно із себе: платити податки потрібно обов’язково, оформити людину на роботу і тим самим захистити її теж треба обов’язково. У цьому напрямку райдержадміністрація тісно співпрацює із органами місцевого самоврядування та податковою інспекцією, пенсійним фондом, тому бюджет району у минулому році виконаний на 125,5 %. В обласному рейтингу – це друге місце.

До загального фонду бюджету без урахування міжбюджетних трансфертів надійшло 50 млн.748,7 тис. грн., а перевиконання дохідної частини  бюджету склало 10 млн. 966,6 тис. грн.

У власних доходах загального фонду найбільшу питому вагу займає податок на доходи фізичних осіб (46,2%)  фактичні надходження якого склали 23 млн. 439,6 тис.грн., плата за землю (29,2%), - 14 млн. 808,0 тис.грн., та єдиний податок (21,9%) – 11 млн.099,1 тис.грн..

Податкові надходження на 1 жителя району в 2017(слайд 3) році склали 3414 грн. Найвищі показники досягнуто у Снітинській сільській раді – 3558 грн. та Калайдинцівській сільській раді  – 2569 грн. Найнижчі – в Остапівській (1296,55) та Новооріхівській (1296, 72).

Видатки бюджету району за загальним фондом проведено на суму 271млн. 756,7 тис.грн., а саме:

  • на утримання закладів  освіти використано 43 млн. 630,9 тис.грн.,

  • охорони здоров’я – 15 млн. 784,4 тис.грн.;

  • соціального захисту та соціального забезпечення – 170 млн. 230,8 тис.грн.;

  •  державного управління – 13 млн. 619,3 тис.грн. ;

  •  культури – 9 млн. 351,2 тис.грн.;

  • фізичної культури та спорту – 841,0 тис.грн.

СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ

Державна політика у галузі соціального захисту населення реалізована у повному обсязі, а колектив управління соціального захисту населення з великим об’ємом робіт справився на високому рівні. Принаймні проблем і нарікань від населення у цьому напрямку не виникало.

Однак, прикрим фактом є оформлення учасниками АТО права власності на земельні ділянки. Є учасники АТО, які хочуть отримати земельну ділянку на тій території, де проживають, є ті, які повірили фермерам і досі чекають на оформлення документів. У результаті 13 осіб по району ще не оформили право власності на землю. Втім, питання стоїть на контролі у голови облдержадміністрації та у мене особисто. Ситуація буде вирішена, однак потрібно проводити більше роз’яснювальної роботи серед учасників АТО.

СПІВПРАЦЯ ІЗ СІЛЬСЬКИМИ РАДАМИ

Одним з пріоритетних напрямків нашої роботи у 2017 році було зміцнення співпраці між органами місцевого самоврядування та органами виконавчої влади, адже лише в консолідації зусиль та в діловому партнерстві можна досягти успіху, тим більше, що в нас одна мета – поліпшення добробуту людей.

Завдяки спільним зусиллям і налагодженій співпраці передовсім з органами місцевого самоврядування нам вдалося вирішити чимало проблем, довести до логічного завершення більшість розпочатих справ. Нам не соромно дивитися людям в очі, адже зроблено багато і є про що говорити.

Радує, що левова частка коштів бюджетів різних рівнів вкладена в (слайд 4) об’єкти соціального значення. Як приклад хочу навести Новооріхівку, де у минулому році зосереджено понад 5 мільйонів гривень на капітальні видатки, з них близько 2 –х мільйонів – на ремонт доріг, придбано новий шкільний автобус, вартістю 1 мільйон 515 гривень, придбаний шляхом співфінансування (967 тис. грн. – державні кошти, 548 – кошти районного бюджету), (слайд 5, 6)відремонтовано шкільний музей (кошти для цих потреб надали працівники атомної електростанції).

Вдалося залучити 700 тис. грн. державних коштів на ремонт Новооріхівського будинку культури. На цей час роботи ще не виконані через об’єктивні причини і будуть виконані у цьому році, але кошти залишилися на рахунках, до речі, вперше не повернулися у бюджет. (слайд 7) Окрім того, частково завершені роботи з поточного ремонту тротуарної плитки на території загальноосвітнього навчального закладу у с. Новооріхівка, на які спрямовано 206 тис.грн., з яких 200 тис.грн. кошти державного бюджету, а ще 6 – із бюджету сільської ради. До речі, таку обіцянку ми давали працівникам Чорнобильської станції і цього року, коли делегація знову відвідає малу батьківщину Героя України Олександра Лелеченка, вона переконається у тому, що районна влада свої обіцянки тримає.

(слайд)

У закладах освіти проведені заходи  з енергозбереження, зокрема протягом минулого року замінено вікна та двері на енергозберігаючі у Духівській (слайд) та частково у Тарандинцівській  (слайд) загальноосвітніх школах І-ІІІ ступенів, на ці потреби використано 552,83 тис. грн. (200 тис. грн. з державного бюджету, 100 тис. грн. з обласного бюджету, 176,3  тис. грн. – з районного та 76,5 тис. грн. з сільських бюджетів). Проведено реконструкцію теплогенераторної на твердому паливі із заміною обладнання (слайд) Жданівського дошкільного навчального закладу на суму 120 тис. грн. До того ж, у (слайд) Калайдинцівському закладі відремонтовано санвузли,  в Березотіцькій школі встановлено сучасні парти-конструктори, в (слайд) Тарандинцівській – обладнано перший клас за новими освітніми стандартами, які передбачають створення освітнього середовища для учнів 1 класу.

(слайд)  У Вовчицькому  дошкільному навчальному закладі «Дзвіночок» проведено капітальний ремонт по заміні вікон та дверей на суму 413,2 тис. грн. виконаний за кошти державного та сільського бюджетів (400,0 та 13,2 тис. грн. відповідно). 

(слайд) У 2017 році у порівнянні з 2016 роком суттєво змінилась мережа закладів: створено опорні заклади «Калайдинцівська  ЗОШ І-ІІІ ступенів», «Вовчицька ЗОШ І-ІІІ ступенів-ліцей», «Тарандинцівська ЗОШ І-ІІІ ступенів», Жданівський НВК.  На початку минулого року відкрито  додаткову групу у Вовчицькому дошкільному навчальному закладі «Дзвіночок» для 20 дітей-дошкільнят. Створення опорних шкіл – один із механізмів реформування системи загальної середньої освіти, мета якого –  забезпечення рівного доступу дітей відповідного віку до якісної освіти.

Як не згадати Березоточу, (слайд) адже за два роки для капітального ремонту будинку культури  витрачено майже 2 мільйони гривень (у минулому році - 808 тис. грн., з яких 800 – державний бюджет, 8 – бюджет сільської ради). Нарешті сільський будинок культури відчинив двері для відвідувачів.

  За рахунок коштів сільських рад виконані роботи по капітальному (слайд) ремонту глядацького залу, заміна вікон і дверей у Вовчицькому будинку культури (390 тис.грн.), ганку Тарандинцівського будинку культури (258 тис. грн.), завершено капітальний ремонт фасаду клубу у с.Клепачі (733 тис.грн.)

        Вдалося залучити кошти обласного бюджету, зокрема: 100 тис.грн. на заміну вікон Хорошківського закладу культури та 500 тис. грн. на ремонт покрівлі Жданівського; 50 тис. грн. освоєно на придбання звуко-підсилюючої апаратури для Остапівського будинку культури.

Майже 400 тис.грн. спрямовані на придбання спеціалізованого автомобіля в амбулаторію загальної практики сімейної медицини с. Ждани(слайд). Кошти обласного бюджету (200 тис.грн.) вкладені у ремонт шкільного автобуса для Ісківської ЗШ, решту 145 тис. профінансував районний бюджет; у ремонт покрівлі Тарандинцівського дошкільного навчального закладу – 150 тис.грн., (слайд) решта 308,6 тис.грн – бюджет сільської ради. Залучені кошти обласного бюджету для придбання ігрових майданчиків у селах Халепці, Калайдинці, Новооріхівка, Березоточа та придбано мультимедійне обладнання для Калайдинцівської ЗШ.

Вважаю, що такі вагомі здобутки – це результат тісної співпраці різних гілок влади, це особиста відповідальність, наполегливість, чітка позиція кожного. Ми повинні усвідомлювати, що люди повинні бути соціально захищеними, вони повинні отримувати якісні послуги на місцях і завдання влади – сприяти цьому. Задоволена, що сільські голови це розуміють і працюють та планують в унісон з райдержадміністрацією. Щиро дякую усім сільським головам за таку плідну співпрацю.

Особливі слова подяки Ісківському сільському голові, голові Асоціації сільських голів Лубенського району, члену колегії райдержадміністрації, члену Громадської ради при райдержадміністрації Миколі Романюті(слайд) за постійну співпрацю, далекоглядні і корисні поради мудрого і досвідченого керівника.

Дуже приємно, що всі сільські ради здатні об’єднатися і робити спільну справу. Чого лише вартий грандіозний обласний захід з нагоди Дня незалежності України, (слайд) проведений на батьківщині Василя Симоненка. Сільський голова Ніна Андріївна опікувалася підготовкою, ми спільно віднаходили кошти, у тому числі і спонсорські на його проведення. З великою відповідальністю до ремонту доріг у рамках обласного заходу поставилися сільські голови Анатолій  Петрович Тітенко Ніна Андріївна Остапенко.

Не маю права оминути увагою Калайдинцівського сільського голову Василя Гаву(слайд). Пригадується, як він особисто переймався ремонтом доріг, особливо підготовкою документів, шукаючи різні шляхи, вивчаючи різні варіанти. Результат – відремонтовані дороги сільської ради, куди вкладено понад 2 мільйони гривень. Його заслуга – ремонт фасаду з утепленням Клепачівського сільського клубу(слайд).

Серйозно попрацював Снітинський сільський голова Сергій Мануйленко (слайд). У цьому році за кошти сільської ради проведено поточний ремонт дитячого садка, освітлено Броварки, придбано сценічні костюми, виготовлено проектно-кошторисну документацію на заміну котлів для школи, використано півмільйона коштів на ремонт доріг. Загалом для Снітинської сільської ради у минулому році використано близько 2-х мільйонів гривень. В Остапівській сільській раді обладнано вуличне освітлення на суму 178 тис.грн.

І таких прикладів надзвичайно багато. Завдяки політиці держави, яка орієнтована на розвиток регіонів і минулого року, як ніколи до того, були створені умови для вирішення багатьох місцевих проблем.

 

РЕМОНТ ДОРІГ

Проблемним питанням залишається стан доріг. (слайд) Попри вкладені кошти і зроблені значні об’єми робіт, прикро визнавати, що дороги перебувають у вкрай незадовільному стані. Втім, нашої провини у цьому немає. Адже багато років поспіль достатній обсяг робіт не проводився і лише впродовж останніх двох років вдалося нарешті зрушити з місця процес відновлення доріг. Це важкий, дороговартісний та повільний процес, ускладнений зношеністю доріг, постійним руйнуванням дорожнього покриття важковаговим транспортом. Ми переконалися у тому, що поточні ремонти хоч і не завжди ефективні, але потрібні для того, щоб хоч якось утримати дороги від повного руйнування.   Потрібно було з чогось починати. І як результат, у минулому році на ремонт доріг Лубенського району використано майже 7,5 мільйонів гривень: з них з обласного бюджету – 2,8 мільйонів гривень; з районного бюджету – 600 тис.грн.; сільських бюджетів – більше 3 мільйонів гривень; кошти сільськогосподарських товаровиробників – майже мільйон гривень.

В минулому році проведено капітальні ремонти доріг: Халепці-Калайдинці, ул..Шевченка с. Калайдинці, Новооріхівка-Ромодан-П.Багачка, Біївці-Тарандинці-Вили, Вовчик-Стадня. Виконані поточні ремонти доріг на територіях Бієвецької, Вовчицької, Снітинської, Духівської, Жданівської, Ісковецької, Остапівської, Калайдинцівської, Новооріхівської, Тарандинцівської, Хорошківської сільських рад.

 

Досить гостро стоїть проблема ремонту мосту через Сулу(слайд). З моєї ініціативи комісією облдержадміністрації було обстежено міст і вирішено провести ямковий ремонт до його закриття на реконструкцію.

ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я

Особлива увага впродовж минулого року приділялася початку впровадження реформи охорони здоров’я. (слайд) Суттєві зміни у галузі – це вимога часу, однак проблема полягає у тому, що суспільство не лише не готове їх сприйняти, а нерідко боїться кардинальних змін. Втім, наше завдання: на шляху реформування не втратити цінних напрацювань і створити необхідні умови для отримання населенням якісних медичних послуг. На сьогодні нам вдалося утримати мережу медичних закладів на тому ж рівні, а це: 9 амбулаторій та 24 фельдшерсько-акушерські пункти. У 2017 році у медичній галузі суттєвих ремонтів і реконструкцій об’єктів не було, однак проходило чимало змін у структурі, що не дало змогу акумулювати кошти на виготовлення проектно-кошторисної документації та здійснення капітальних видатків.

Через перехідні моменти потрібно було додатково виділити 2 млн. гривень для вирішення фінансових питань з виплати заробітної плати медпрацівникам.

Нинішній рік буде ключовим у напрямку реформування галузі та виділення капітальних видатків, адже повністю перебудується первинна ланка надання медичної допомоги. Тому спеціалістам центру є над чим працювати:

  •  забезпечити лікарями та кваліфікованим середнім медичним персоналом заклади;

  • покрити аптечною мережею усі амбулаторії центру для більш ефективного виконання урядової програми «Доступні ліки»;

  • побудувати амбулаторію сучасного зразка у Тарандинцях тощо.

СПОРТ

Мабуть, вперше за багато років звернули належну увагу на галузь спорту. (слайд)

Одним із важливих досягнень у розвитку інфраструктури галузі фізичної культури і спорту є будівництво у 2017 році  двох спортивних майданчиків зі штучним покриттям у селах Тарандинці та Снітин вартістю 1млн. 128 тис. грн. кожен. (слайд)

Лубенською організацією ВФСТ “Колос” (слайд) спільно з відділом освіти, сім’ї, молоді та спорту Лубенської районної державної адміністрації за минулий рік було організовано, проведено 46 фізкультурно-спортивних  заходів, районного, обласного та Всеукраїнського рівнів, це на 7 заходів більше, ніж у минулому році. Особливу вдячність хотілося б висловити   районній організації «Колос» і особисто Бортніку Сергію Юрійовичу, які виходять з численними пропозиціями проведення спортивних змагань. (слайд) Ініціативи райдержадміністрації у напрямку розвитку спортивної галузі завжди підтримуються депутатами районної ради, адже є розуміння, важливості розвитку галузі та збереження здоров’я населення. Великої популярності серед лубенців набули традиційні турніри з міні-футболу, присвячені пам’яті видатних людей Лубенщини: «Кубок» пам’яті Олександра Лелеченка, (слайд) який відбувся в селі Новооріхівка, у якому брали участь 13 команд; (слайд) «Кубок» пам’яті Вадима Гетьмана в селі Снітин - 21 команда; «Кубок» пам’яті Едуарда Кваші в селі Мацківці - 11 команд; «Кубок» пам’яті Романа Крутька с. Вовчик – 6 дорослих команд та 4 дитячі; турнір з футзалу пам’яті Руслана Марченка с. Михнівці; міні-футбольний турнір пам’яті Володимира Криворучка с.Ісківці - 8 дорослих та 6 дитячих команд.   Також проводилися Чемпіонати Лубенського району з шахів, шашок, настільного тенісу. Минулого року в с. Тарандинці було проведено ІІ гу. районну спартакіаду «Краще спортивне село Лубенщини», (слайд)в якій взяли участь 120 спортсменів від 9 сіл, змагання проводилися з 7 видів спорту:  міні-футболу, волейболу, шахів, шашок, гирьового спорту, (слайд) перетягування линви та підтягування на поперечині.

КУЛЬТУРА

     На належному рівні проведено Дні сіл  у 23 населених пунктах району. Творчі звіти закладів культури, які відбулися у 15-ти сільських рад району, засвідчили воістину безмежний творчий потенціал лубенців. (слайд)

     З успіхом  пройшов 19-ий  традиційний фестиваль родинної творчості «На крилах любові», який об'єднав  на сцені районного будинку культури 39 талановитих родин Лубенщини.

     Заслуговує на увагу діяльність районного клубу «Надвечір'я» та його філій у 15-ти сільських радах району.

     У 2017 році 18 колективів, яким  присвоєно звання «народний (зразковий) аматорський колектив», вкотре підтвердили свої звання. Тому виділені кошти на придбання сценічних костюмів і підтримку галузі належним чином оцінюється учасниками художньої самодіяльності. (слайд)

  Своє 15-річчя відзначив жіночий вокальний ансамбль «Чарівниця» (слайд) Вовчицького будинку культури, а хоровий колектив «Явір» із с.Ждани готується до святкування 100-річного ювілею.

     Збережено всі традиційні районні свята: «Виростеш ти, сину», «В сім'ї  вольній, новій», «На Купала Нічка мала» та інші. (слайд)

      У філії «Калайдинцівський краєзнавчий музей» урочисто відкрито Кімнату Гідності, на облаштування якої освоєно 98 тис.грн. місцевого бюджету. (слайд)

  Картинна галерея Вовчицького районного краєзнавчого музею ім. І.І.Саєнка стала місцем проведення 6 виставок художніх полотен. (слайд)

СПІВПРАЦЯ З ГРОМАДСЬКІСТЮ

Лубенська райдержадміністрація працює, дотримуючись, зокрема, принципів широкої гласності та публічності, з урахуванням громадської думки. (слайд) 25 січня 2017 року обрано новий склад Громадської ради при Лубенській райдержадміністрації, до якої увійшли 20 інститутів громадянського суспільства. За 2017 рік відбулося 8 засідань, на яких обговорювалися актуальні питання життєдіяльності району. Це майже вдвічі більше, ніж у 2016 році. Було підготовлено більше 20 листів до органів виконавчої влади, депутатського корпусу, установ та організацій тощо. Я всіляко підтримую заходи, які ініціюються і проводяться громадськістю, які упевнено заявляють про свою небайдужість та активність.

Про співпрацю з громадськістю можна говорити, послуговуючись конкретними прикладами. (слайд) Це і відновлення межового знака «Лубенський район» на межі з Хорольським районом, який був зруйнований під час будівництва дороги Київ- Харків- Довжанський, це й оперативне реагування на незаконне вивезення піску для будівництва догори тощо. Вважаю нашою спільною перемогою з депутатським корпусом районної ради, громадськими активістами капітальний ремонт Меморіалу «Голодомор-33». (слайд) Найголовніше, що жодне проблемне питання не лишилося поза увагою громадськості.

Представники Громадської ради входять до складу консультативно-дорадчих органів райдержадміністрації. (слайд) Крім того, громадські активісти постійно тримають у полі зору всі злободенні події, спільно з районною владою шукаючи шляхи вирішення проблем. Приємно, що громадянська свідомість на Лубенщині міцніє і набуває все більшої ваги. На сьогодні до слова громадськості прислухаються, її враховують, на неї спираються у вирішенні важливих питань. На мою думку, це є наступний крок до побудови справжнього громадянського суспільства в районі та державі. Це напрямок, в якому необхідно рухатися, і ми будемо це робити й надалі.

Лубенська райдержадміністрація всебічно підтримує волонтерський рух району. (слайд) Одним з моїх радників є Олександр Жалдак - також представник громадськості, голова міськрайонного  штабу сприяння руху «За єдину Україну», який є своєрідним посередником між владою та народом.

Під час численних робочих поїздок у населені пункти району будь-який житель може поспілкуватися зі мною і безпосередньо, зокрема, під час виїзних прийомів у населених пунктах району чи просто завітавши до кабінету. (слайд) Частими гостями у ньому бувають керівники громадських організацій та громадські активісти. Постійно проводяться прямі телефонні лінії голови райдержадміністрації, круглі столи.

 

ІНФОРМАЦІЙНА РОБОТА (слайд)

 

У наш час, мабуть, одним з найважливіших чинників будь-якої, а особливо державної діяльності є інформація. За словами Мирослави Гонгадзе: «Добре проінформовані громадяни – запорука здорової демократії». Саме тому ми приділяємо багато уваги всебічному висвітленню діяльності райдержадміністрації. На офіційному веб-сайті райдержадміністрації, крім  інформації про роботу установи та її структурних підрозділів, оприлюднюються матеріали фінансового характеру, стосовно субсидій, пільг, інших видів державної допомоги, виконання районних програм тощо.

Крім офіційного сайту райдержадміністрації, суспільно важливі матеріали оприлюднюються через сторінку Лубенської РДА в соціальній мережі facebook, (слайд) яка створена у 2017 році та постійно поповнюється новими публікаціями, поширюються через місцеві друковані ЗМІ, телерадіокомпанії, Інтернет-ресурси.

 Однак, хотілося б звернути увагу на недостатнє висвітлення діяльності Лубенської райдержадміністрації, роботи сільських рад, проблем простих людей у міськрайонній газеті «Лубенщина». Попри те, що видання перебуває у стадії реформування, це не звільняє колектив від відповідальності та основного завдання – забезпечення достатньої поінформованості населення. Неодноразові зустрічі помітного результату не дали, але ми будемо працювати з колективом у напрямку висвітлення ролі сільського жителя у суспільстві. Вважаю, що на сьогодні інформації про діяльність районної влади та влади на місцях у газеті не достатньо, питання, які мають суспільну вагу не порушуються, проблемні питання не висвітлюються.

На території району реалізовано близько 40 тематичних інформаційних кампаній з розміщенням соціальної реклами на біл-бордах, та близько 30 тематичних роликів – у теле- і радіоефірах та Інтернет-виданнях. (слайд)

Через систему проведення громадських обговорень, круглих столів, діяльність профільних робочих груп отримується зворотній зв’язок із громадськістю. (слайд)

 

ВИСНОВКИ

Зусилля райдержадміністрації спільно з органами місцевого самоврядування в 2017 році були спрямовані перш за все на забезпечення послідовної діяльності соціальної сфери, підвищення соціальної захищеності усіх верств населення.

Дуже приємно, що за показниками оцінки результатів діяльності райдержадміністрацій, у 2017 році Лубенський район піднявся зі стабільного 24-25-го на 19 –те місце. Тобто, результати є, але є і над чим працювати, тож я і весь мій колектив налаштовані на командну злагоджену роботу у 2018 році.

Щиро дякую своїм заступникам, всім працівникам райдержадміністрації, сільським головам, депутатам усіх рівнів, членам Громадської ради та представникам громадських і волонтерських організацій за розуміння, підтримку, а головне – за особисту відповідальність перед громадою Лубенщини.

 

 

 

 

Наверх ↑