Дітям загиблого захисника вручили орден «За мужність» III ступеня

Версія для друкуВерсія для друку

Дітям загиблого захисника вручили орден «За мужність» III ступеня

 

25 травня в приміщенні Лубенської районної військової адміністрації в присутності військових, працівників та громадськості дітям  військовослужбовця, який  загинув під час захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України, вручили орден.

Відповідно до Указу Президента України Володимира Зеленського «Про відзначення державними нагородами» за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі орденом «За мужність» II ступеня нагороджено головного сержанта   Сергія Міщенка (посмертно). Нагороду отримали діти загиблого  захисника доньки Каріна, Кіра, Анна  та  син Євгеній.

«Завдяки таким Героям Україна є і продовжує відвойовувати свою незалежність та свободу. Їх подвиг назавжди залишиться в нашій пам’яті», – сказав начальник  РВА Сергій Сіряченко , звертаючись до рідних полеглого захисника.

Вічна пам’ять Героям!

Довідково :

Сергій Міщенко народився 21 травня 1974 року у м.Зіньків. Закінчив Проценківську середню школу, з 1991 по 1993 роки проходив службу у Національній гвардії України у Кривому Розі. Після служби в лавах армії деякий час працював у Опішнянському підрозділі міліції. Здобув вищу юридичну освіту. Згодом започаткував власну справу – займався підприємницькою діяльністю у ремонтно-будівельній сфері разом із братом Євгеном.

На його рахунку 35 одиниць знищеної техніки противника.

Головний сержант воював з перших днів повномасштабної війни. Брав участь у запеклих боях під Барвінково, Вірнопіллям, Бражківкою, відбивав ворожі напади на Харківщині.

Військовий нагороджений орденами «За мужність» III та II ступенів. Також отримав відзнаку президента «Хрест бойових заслуг».

Сергій Міщенко загинув 1 грудня 2022 року у населеному пункті Ковалівка Сватівського району Луганської області.

Без батька залишилося 6 дітей – 4 доньок і 2 сина.

 

 

Наверх ↑