З днем працівника соціальної сфери!

Версія для друкуВерсія для друку

З днем працівника соціальної сфери!

 

Традиційно, першої неділі листопада Україна відзначає День працівника соціальної сфери – свято чуйних та відповідальних професіоналів.

Турбота про людину, її майбутнє, забезпечення соціальних гарантій і допомога тим, хто цього потребує – лише частина надважливих завдань, які щодня виконують фахівці цього напрямку. Обраний ними шлях – відповідальна, складна, сповнена викликів, інколи недооцінена, але така необхідна та важлива праця!

Нині, коли сотні тисяч українців втратили своє майно, роботу, здоров’я, опинилися в складних життєвих ситуаціях, саме  працівники соціальної сфери намагаються  вирішити найгостріші та найболючіші проблеми наших громадян, дарують надію на краще життя, пропускаючи через себе чужий біль та горе.

У цей святковий день висловлюємо вдячність всім причетним за нелегку працю, високі професійні здібності, сумлінне ставлення до своїх обов’язків, душевну щедрість та небайдужість.

Лише ті, хто має велике серце, можуть по-справжньому служити іншим, дбати про підтримку, допомогу, захист тих, хто цього найбільше потребує.

Бажаємо вам міцного здоров’я, миру та успіхів у нових починаннях. Нехай сторицею повертається до кожного добро, щирість та милосердя, даровані людям. Зі святом!

 

Начальник районної

військової адміністрації

Сергій Сіряченко

 

Наверх ↑