Національна стратегія із створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року

Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 14 квітня 2021 року № 366-р схвалено Національну стратегію із створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року (далі – Нацстратегія), метою якої є  створення безперешкодного середовища для всіх груп населення, забезпечення рівних можливостей кожній людині реалізовувати свої права, отримувати послуги на рівні з іншими шляхом інтегрування фізичної, інформаційної, цифрової, соціальної та громадянської, економічної та освітньої безбар’єрності до всіх сфер державної політики.

Відповідно до Порядку проведення моніторингу та оцінки ступеня безбар’єрності об’єктів фізичного оточення і послуг для осіб з інвалідністю, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України  від 26 травня 2021 року № 537, висвітлюємо інформацію за результатами проведення місцевими органами з питань містобудування та архітектури обстеження та оцінки ступеня безбар’єрності об’єктів фізичного оточення і послуг для осіб з інвалідністю чотирьох територіальних громад Лубенського району, а саме Оржицької, Пирятинської, Хорольської та Чорнухинської ТГ.

ДолученняРозмір
bezbariernist.pdf159.46 КБ