РозроРозробник регуляторного акта-Лубенська районна державна адміністрація.

Відповідно до статті 6, пункту 8 статті 16, пункту 2 статті 20, статті 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статей 7, 44 Закону України «Про автомобільний транспорт», статті 21 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», підпункту 3 пункту 16 постанови Кабінету Міністрів України від 03 грудня 2008 року № 1081 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування» (із змінами), з метою визначення підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу по визначенню пасажирських перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Лубенського району Полтавської області затверджуються Умови конкурсу з визначення  підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу при проведенні конкурсу з визначення пасажирських перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Лубенського району Полтавської області.

З повним текстом проєкту регуляторного акта та аналізом його регуляторного впливу можна ознайомитися щоденно (з 8.00 до 17.15, перерва на обід з 12.00 до 13.00 год, крім вихідних) у відділі інфраструктури, будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства районної державної адміністрації за адресою: м. Лубни, пл. академіка Олексія Бекетова, 19, каб. 55, а також на сайті Лубенської районної державної адміністрації.

Адреса розробника проєкту: пл. академіка Олексія Бекетова, 19, м. Лубни, Полтавська обл., 37503, тел. (05361) 71-0-99, e-mail: luben_rda@adm-pl.gov.ua; lub_gkhrda@adm-pl.gov.ua.

Адреса спеціально уповноваженого органу: Державна регуляторна служба України, вул. Арсенальна, 9/11, м. Київ, 01011, тел. (044) 239-76-40, e-mail: inform@drs.gov.ua .

Проєкт розпорядження голови районної державної адміністрації та аналіз регуляторного впливу розміщений на офіційному веб-сайті Лубенської районної державної адміністрації http://lubny.adm-pl.gov.ua/ в розділі діяльність РДА/регуляторна політика/проєкти регуляторних розпоряджень.

Пропозиції та зауваження до проєкту розпорядження голови Лубенської районної державної адміністрації «Про затвердження Умов конкурсу з визначення підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу при проведенні конкурсу з визначення пасажирських перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Лубенського району Полтавської області» від фізичних та юридичних осіб прийматимуться протягом одного місяця з дати опублікування у письмовій формі.