Основні заходи Лубенської райдержадміністрації з 29 жовтня по 4 листопада 2018 року

22.10.2018
Основні заходи Лубенської райдержадміністрації з 29 жовтня по 4 листопада 2018 року

29.10
8.30
Оперативно-розпорядчі наради у першого заступника, заступника  голови, керівника апарату райдержадміністрації за участю керівників управлінь, відділів, секторів райдержадміністрації.

29.10
10.00

Нарада з питань легалізації робочих місць.

30.10
10.00
Засідання координаційної групи з питань погашення заборгованості по заробітній платі.

31.10
10.00
Засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

01.11
10.00
Нарада з питань сплати за спожитий газ в закладах освіти, культури, медицини.

02.11
10.00
Засідання комісії з питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, житлових субсидій та надання пільг.

03.11
14.00

Творчий звіт Єнківського сільського клубу.

03.11
19.00
Творчий звіт Вовчицького будинку культури.

Протягом тижня Особисті прийоми громадян керівництвом райдержадміністрації (згідно з графіком).

Протягом тижня Забезпечення проведення постійно діючої прямої телефонної лінії за участю керівників органів виконавчої влади.

Протягом тижня
Виїзди працівників територіального центру соціального обслуговування у складі мультидисциплінарних команд до             сіл Остапівка і Богодарівка.

Протягом тижня Призначення населенню житлових субсидій на оплату комунальних послуг.

Протягом
тижня
Обстеження сімей, що опинилися в складних життєвих обставинах. Контроль за цільовим використанням допомоги, наданої при народженні дитини.

Протягом тижня Проведення робіт з організації у 2018 році санаторно-курортного оздоровлення учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.

Протягом тижня Організація інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо військової служби за контрактом.

Протягом тижня Проведення заходів щодо розробки документів територіальної оборони району.

В.о керівника апарату
райдержадміністрації                                                               І.В. Осацька