Склад

Версія для друкуВерсія для друку

 

Склад

Громадської ради

при Лубенській райдержадміністрації

 

Новіков Віктор Володимирович

 

-

 

керівник Громадської організації «Центр допомоги учасникам АТО», голова Громадської ради (за згодою)

Банков Фелікс Олександрович                      

 

-

 

член Громадської організації «Пошуково-патріотична організація «Меморіал», заступник голови Громадської ради (за згодою)

Погоріла Тетяна Володимирівна

 

-

 

голова Лубенського районного осередку Всеукраїнської організації інвалідів «Союз організацій інвалідів України», заступник голови Громадської ради (за згодою)

Биченко Валерій Олександрович

 

-

 

голова Лубенської Спілки ветеранів Афганістану (за згодою)

Бортнік Сергій

Юрійович

 

-

 

голова місцевого осередку громадської організації «Всеукраїнське фізкультурно-спортивне товариство «Колос» у Лубенському районі (за згодою)

Буряк Сергій Віталійович

 

-

 

член громадської організації «Ветеранів та інвалідів Лубенського району Союз Чорнобиль України» (за згодою)

Грицаєнко Людмила Іванівна

 

-

 

 голова Лубенської районної організації профспілки працівників освіти і науки України (за згодою)

Гузь Петро Олександрович

 

-

 

голова громадської організації «Спілка захисту багатодітних матерів» (за згодою)

Жалдак Олександр Панасович

 

 

-

 

 

голова Благодійного фонду «Штаб сприяння руху «За єдину Україну» (за згодою)

Кошель Раїса Олександрівна

 

-

 

голова міської Спілки жінок-трудівниць «За майбутнє дітей України» (за згодою)

Крят Володимир Михайлович

 

-

 

голова профспілкового комітету первинної профспілкової організації КНП «Лубенський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» (за згодою)

Лапко Юрій Олексійович

 

-

 

член Громадської організації Лубенське міське козацьке товариство Всеукраїнської організації «Українське реєстрове козацтво» (за згодою)

Назарець Олександр Анатолійович

 

 

-

 

 

голова громадської організації «Лубенський медіаклуб» (за згодою)

Олексенко Артур Васильович

 

-

 

керівник громадської організації «Швидка нічна траса» (за згодою)

Різуненко Лідія Іванівна

 

-

 

член громадської організації «Країна гідності і правди О.Л. Шевченка» (за згодою)

Романюта Микола Васильович

 

 

-

 

 

голова районного відділення Всеукраїнської асоціації сільських, селищних рад (за згодою)

Сафронова Тетяна Григорівна

 

 

-

 

 

член Громадської організації «Предки»  (за згодою)

Силка Василь Макарович

 

-

 

голова Лубенської районної організації ветеранів України (за згодою)

Товарницька Людмила Григорівна

 

 

-

 

 

заступник голови Благодійної організації «Благодійний фонд «Історія майбутнього»  (за згодою)

Шабля Леонід Іванович

 

-

 

голова Громадської організації «Лубенська районна спілка ветеранів антитерористичної операції» (за згодою)

Юрченко Анатолій Володимирович

 

 

-

 

 

голова громадської організації Лубенське міськрайонне об’єднання інвалідів Чорнобиля (за згодою)

 

 

 

Наверх ↑