Основні заходи Лубенської райдержадміністрації з 3 по 9 вересня 2018 року

з 3 по 9 вересня 2018 року

03.09

8.30

Оперативно-розпорядчі наради у першого заступника, заступника  голови, керівника апарату райдержадміністрації за участю керівників управлінь, відділів, секторів райдержадміністрації.

03.09

День знань у навчальних закладах району (с. Березоточа, с. Ждани, с. Духове, с. Ісківці, с. Снітин, с. Хорошки).

10.00

Нарада з питань формування списків стосовно подання програми для участі у конкурсі ДФРР на 2019 рік.

11.00

Виїзний особистий прийом заступника голови райдержадміністрації Нестеренка І.І. у Хорошківську сільську раду.

14.00

Нарада з питань початку навчального 2018 – 2019 року.

05.09

10.00

Нарада з питань призначення житлових субсидій на оплату комунальних послуг.

05.09

15.00

Нарада з питань дотримання містобудівного законодавства при видачі містобудівних умов та обмежень.

06.09

08.30

Нарада з питань сплати за спожитий газ в закладах освіти, культури, медицини.

06.09

14.30

Нарада з питань створення безперешкодних умов для осіб з інвалідністю.

07.09

10.00

Нарада з питань проведення осіннього обстеження доріг району.

07.09

13.00

Нарада з питань формування медичної галузі.

Протягом тижня

Особисті прийоми громадян керівництвом райдержадміністрації (згідно з графіком).

Протягом тижня

Забезпечення проведення постійно діючої прямої телефонної лінії за участю керівників органів виконавчої влади.

Протягом тижня

Виїзди працівників територіального центру соціального обслуговування у складі мультидисциплінарних команд до             сіл Єнківці, Біївці, Тарандинці.

Протягом тижня

Призначення населенню житлових субсидій на оплату комунальних послуг.

Протягом

тижня

Обстеження сімей, що опинилися в складних життєвих обставинах. Контроль за цільовим використанням допомоги, наданої при народженні дитини.

Протягом тижня

Проведення робіт з організації у 2018 році санаторно-курортного оздоровлення учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.

Протягом тижня

Організація інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо військової служби за контрактом.

Протягом тижня

Проведення заходів щодо розробки документів територіальної оборони району.

Керівник апарату

райдержадміністрації                                                               О.Г. Пірова