Основні заходи Лубенської райдержадміністрації з 8 по 10 жовтня 2018 року

Основні заходи Лубенської райдержадміністрації з 8 по 10 жовтня 2018 року
8.30
Оперативно-розпорядчі наради у першого заступника, заступника  голови, керівника апарату райдержадміністрації за участю керівників управлінь, відділів, секторів райдержадміністрації.

10.30
Нарада у голови райдержадміністрації:

1.Про стан реалізації заходів з енергоефективності та енергозбереження у Лубенському районі.

2.Про виконання заходів Лубенського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді щодо надання соціальних послуг сім’ям, які опинилися у складних життєвих обставинах.

3. Про підготовку до традиційного фестивалю родинної творчості «На крилах любові».

4. Про стан техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні події та ситуації, які виникли на території району.

14.00
Виїзний особистий прийом першого заступника голови райдержадміністрації Сіряченка С.М. у Духівську сільську раду.

09.10
10.00
Нарада з питань здійснення пасажирських перевезень на території району.

09.10
14.00
Нарада з питань щодо недопущення заборгованості за надані комунальні послуги.

10.10
10.00

Нарада з питань призначення житлових субсидій на оплату комунальних послуг.

11.10
14.00
Нарада з питань розвитку населених пунктів району в умовах децентралізації.

12.10
10.00
Нарада з питань сплати за спожитий газ в закладах освіти, культури, медицини.

13.10
Заходи з нагоди Дня захисника України.

14.00
Творчий звіт Величківського сільського клубу.

16.00
Творчий звіт Левко - Ромоданівського сільського клубу.

14.10
13.00
Творчий звіт Вовчицького будинку культури.

14.10
15.00
День села Єнківці.

Протягом тижня
Особисті прийоми громадян керівництвом райдержадміністрації (згідно з графіком).

Протягом тижня
Забезпечення проведення постійно діючої прямої телефонної лінії за участю керівників органів виконавчої влади.

Протягом тижня
Виїзди працівників територіального центру соціального обслуговування у складі мультидисциплінарних команд до             сіл Новоріхівка, Оріхівка, Березівка.

Протягом тижня
Призначення населенню житлових субсидій на оплату комунальних послуг.

Протягом
тижня
Обстеження сімей, що опинилися в складних життєвих обставинах. Контроль за цільовим використанням допомоги, наданої при народженні дитини.

Протягом тижня
Проведення робіт з організації у 2018 році санаторно-курортного оздоровлення учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.

Протягом тижня
Організація інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо військової служби за контрактом.

Протягом тижня
Проведення заходів щодо розробки документів територіальної оборони району.

В.о. керівника апарату
райдержадміністрації                                                                         І.В. Осацька