Про організацію громадських робіт в управлінні соціального захисту населення районної державної адміністрації на 2018 рік

Дата:
09.01.2018
Номер:
3

ЛУБЕНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

09.01.2018                                                  м. Лубни                                               № 3

на 2018 рік
Зареєстровано в Головному територіальному управлінні юстиції у Полтавській області
23 січня 2018 р. за № 14/2795

Відповідно до статей 6, 13, 24 та 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статті 31 Закону України «Про зайнятість населення», Порядку організації громадських та інших робіт тимчасового характеру, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20 березня 2013 року № 175 (зі змінами), та з метою забезпечення тимчасової зайнятості для зареєстрованих безробітних:

1. Організувати в управлінні соціального захисту населення райдержадміністрації громадські роботи  для зареєстрованих безробітних на спеціально створених для цього тимчасових робочих місцях з інформування населення стосовно порядку отримання житлових субсидій та технічної підготовки документації з кур’єрською доставкою документів та запитів.

2. Створити у 2018 році в управлінні  соціального захисту населення райдержадміністрації 36 (тридцять шість) спеціальних тимчасових робочих місць для організації громадських робіт.

1. Управлінню соціального захисту населення райдержадміністрації (Ісаєнко Н.В.) вжити заходів щодо укладення договору з Лубенською міськрайонною філією Полтавського обласного центру зайнятості про спільну діяльність із організації громадських робіт, передбачених цим розпорядженням.

1.    Фінансування організації громадських робіт здійснювати згідно пункту 10 Порядку організації громадських та інших робіт тимчасового характеру, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20 березня 2013 року № 175 (із змінами).

2

5.       Юридичному    сектору  апарату    райдержадміністрації  (Рак Т.О.)  забезпечити подання цього розпорядження для державної реєстрації до Головного територіального управління юстиції у Полтавській області та опублікувати у засобах масової інформації.

6. Це розпорядження набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

7.   Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації Нестеренка І.І.

Виконувач обов’язків
голови районної державної