19 вересня – День фармацевта

19 вересня – День фармацевта Як і щороку, у третю суботу вересня Україна відзначає День фармацевтичного працівника.

Уся величезна спільнота провізорів, фармацевтів, вчених, дистриб’юторів, співробітників фармацевтичних підприємств щодня своєю працею та професіоналізмом стоїть на варті здоров’я та життя людей. Це надзвичайно відповідально і почесно, тому професії аптечних працівників з давніх-давен відносили до найбільш шанованих та авторитетних у суспільстві.

Шановні працівники фармацевтичної промисловості!

У цей святковий день прийміть сердечні вітання та глибоку вдячність за притаманні вам людяність, шляхетність, доброту й терпіння, за увагу до кожної людини. Нехай усе добро, що ви чините, винагороджується невичерпною енергією й ентузіазмом, хай доля дарує вам щасливу долю, міцне здоров’я та силу. Хай кожен день буде наповнений теплом дружніх посмішок яскравими враженнями і радістю. Нехай стабільно зростає Ваш професіоналізм, піднімаючи на новий щабель українську та світову медицину.

Нехай під безхмарним і прозорим небом збуваються ваші заповітні мрії. Миру вам, достатку, благополуччя, дорогі наші фармацевти!

Виконувач обов’язки голови

районної державної адміністрації                         Сергій Сіряченко