2-ге відділення заключного концерту переможців творчих звітів сільських закладів культури   У неділю 28 січня відбулось 2-ге відділення заключного концерту переможців творчих звітів сільських закладів культури. Свою майстерність продемонстрували 16 колективів, більше 10 окремих виконавців. У їх виконанні прозвучали старовинні народні і сучасні авторські пісні, глядачі аплодували учасникам хореографічних, драматичних, циркових колективів.
Підкорили серця вдячної глядацької аудиторії народні аматорські колективи «Оберіг» та «Молодці» (РБК), «Діброва» (Тишки), «Хорощанка» (Хорошки). З неабияким завзяттям виступили народний жіночий вокальний ансамбль «Калина» (с. Клепачі), «Коліжанка» та народний музично-драматичний «Жарти» (РБК). Високим рівнем виконавської майстерності відзначилися виступи учасників зразкової аматорської циркової студії «Маска» та народного гурту «Українська Швейцарія», ансамблю фольклорного танцю «Перлина», колективу «Ренесанс», бального танцю «Тандем» (РБК). Підтримали глядачі гучними оплесками солістів Маргариту Шафорост (с. Тарандинці), Катерину, Геннадія та Олександра Васильченко із Новооріхівки, Єву Данилко, Олену Тесленко, Юлію Циганіну, Юрія Задорожного, Аллу Самозван (РБК), учасників народного аматорського драматичного колективу «Добірне товариство» із села Тарандинці.
Дебютували на сцені районного будинку культури фольклорний колектив «Берегиня» Клепачівського клубу та чоловічий склад народного аматорського хорового колективу «Оберіг» (РБК).
Привітали на святі народної творчості  яскраву, талановиту, натхненну солістку із с. Духове Настю Білик, яка за виконання пісні «Степом» на  конкурсі дитячої творчості Полтавської області «Яскраві діти України» в рамках міжнародного фестивалю SANREMOJUNIOR виборола почесне друге місце.
Щиро подякував усім учасникам святкового дійства перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Сіряченко. «Не зміліє криниця духовності лубенського краю, не зачерствіють душі наших земляків, бо поруч живуть залюблені у творчість люди, які здатні творити на сцені дива», - відзначив Сергій Миколайович.
Підбиваючи підсумки заключного концерту, начальник відділу культури і туризму Людмила Пазенко наголосила: «Майже 6 годин споглядання видовищного сценічного дійства, виступи більше 35 творчих колективів, 20 окремих виконавців, представлення різножанрової програми, розмаїття костюмів, виступи сивочолих ветеранів і зовсім юних артистів – яскраве підтвердження, що талановитому українському роду ніколи не буде переводу!"