6 ГРУДНЯ – ДЕНЬ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ

Версія для друкуВерсія для друку

6 ГРУДНЯ – ДЕНЬ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ Шановні лубенці! 6 грудня Україна відзначє всенародне свято, яке віднедавна набуло особливої ваги, - День Збройних Сил України! Сьогодні українська армія проходить складний етап становлення. Однак, за плечима військових Збройних Сил України славні традиції предків, великі звитяги козацтва, наших дідів і прадідів, які здобули перемогу над фашизмом, мужність та відвага воїнів-інтернаціоналістів, учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС. 

У день професійного свята хочу звернутися до військових, які щодня вірою і правдою служать Українському народові. Сьогодні передовсім Ваше свято, адже українське військо сильне і незламне завдяки Вам – мужнім захисникам. Ваша мужність, незламність,  витримка, вірність Україні і військовому обов’язку  завжди були прикладом для співвітчизників, шанувались своїм народом, були його гордістю і опорою в часи воєнних лихоліть і у мирний час. В останні роки ми зрозуміли, що сила та міць української держави – у єдності армії та народу.   

Особливі слова вдячності хотілося б висловити волонтерам, чия небайдужа позиція, всебічна підтримка й допомога стала неабиякою підтримкою армії.

Вітаючи зі святом, сердечно бажаю Вам міцного здоров'я, довголіття, злагоди й достатку, такого бажаного миру і спокою, оптимізму й віри у завтрашній день. Нехай постійним супутником  у вашому житті буде щастя, любов і тепло близьких, душевний спокій і людська шана.

Вірю в те, що Українська армія стане національною гордістю, гарантом стабільності та безпеки України.

 

Голова районної

державної адміністрації                                         Тетяна Качаненко

Наверх ↑