111

БЕРЕГИНЬ СІМЕЙНОГО ВОГНИЩА ПРИВІТАЛИ ЗІ СВЯТОМ ЖІНОЦТВА

Версія для друкуВерсія для друку

БЕРЕГИНЬ СІМЕЙНОГО ВОГНИЩА ПРИВІТАЛИ ЗІ СВЯТОМ ЖІНОЦТВА На весняну зустріч, започатковану понад 20 років тому міськрайонною Спілкою жінок-трудівниць «За майбутнє дітей України» та підтриману відділом культури і туризму райдержадміністрації, соціальними службами міста та району, 5 березня запросили тих, хто сповідує материнство й найважливішою місією свого життя вважає турботу про дітей.

Впродовж кількагодинної святкової програми вітали передовсім опікунів міста та району, мам-вихователів, прийомних матерів, багатодітні родини, членів громадських організацій, захоплюючись їхньою життєвою мудрістю та мужністю, а поряд тим жіночністю і ніжністю. Тож, переповнений зал затишного кафе був зігрітий теплом і любов’ю й бентежився від жіночих посмішок. Про кожного з них, як підкреслила ведуча – начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Людмила Пазенко, можна писати історію, адже їхні долі – цікаві, захоплюючі, неординарні. Представляючи присутніх з району, начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Наталія Стромко  говорила про небайдужість і душевну щедрість, якими багата кожна з присутніх жінок.

Щирості і теплоти заходу своїми привітаннями надавали голова райдержадміністрації Тетяна Качаненко, міський голова Лубен Олександр Грицаєнко.

Про материнський подвиг і роль жінки натхненно говорила голова райдержадміністрації Тетяна Качаненко, відзначивши неспокій душі громадських активістів, передовсім голови міськрайонної спілки жінок-трудівниць «За майбутнє дітей України» Раїси Кошель та запевнивши у всебічній підтримці районними керівництвом ініціатив громадськості. Зі свого боку Раїса Кошель, як незмінна натхненниця свята, запевнила, що захід буде проходити і далі, адже є підтримка влади і є ті, кому ці зустрічі надзвичайно потрібні.

У такій приємній дружній атмосфері, наповненій щирими вітаннями, зовсім непомітно минуло кілька годин. Гарний ліричний настій усім присутнім створювали лубенські артисти, а також вихованці прийомних сімей Денис і Дмитро.

 

 

Наверх ↑