«БЕЗПЕЧНА КРОВ ДЛЯ ВСІХ»

«БЕЗПЕЧНА КРОВ ДЛЯ ВСІХ» Під таким гаслом цього року на Лубенщині відзначили Всесвітній день донора крові Аби привітати колектив профільного закладу – Лубенської обласної станції переливання крові, подякувати донорам і принагідно здати кров, до медичної установи завітали численні відвідувачі: виконувач обов’язків голови райдержадміністрації Сергій Сіряченко, заступник голови райдержадміністрації Ігор Нестеренко, голова районної ради Григорій Угляниця, міський голова Лубен Олександр Грицаєнко.

Сьогодні станція обслуговує 9 навколишніх районів, займаючись заготівлею крові та її компонентів і задовольняючи потреби тих, кому необхідне термінове переливання крові. Враховуючи значний внесок колективу у збереження життя та здоров’я громадян подякою райдержадміністрації був відзначений колектив станції та її очільниця Тамара Петрова. Вручаючи районну відзнаку, виконувач обов’язків голови райдержадміністрації Сергій Сіряченко передав вітання від колективу та голови райдержадміністрації Тетяни Качаненко, говорив про вагому роль медичного закладу та особистий внесок кожного з донорів. «Даючи кров – ви повертаєте життя, а це насправді неоціненно. Щодня крові і її компонентів потребують наші бійці на Сході, люди в лікарнях. Дякую усім за самопожертву і врятовані життя», - підкреслив Сергій Миколайович.