Циркова студія «Маска» знову серед переможців!

Циркова студія «Маска» знову серед переможців! З черговим тріумфом повернулась з Другого Всеукраїнського фестивалю-конкурсу циркового мистецтва «Хвиля талантів», що відбувся у Харкові, зразкова аматорська циркова студія «Маска» районного будинку культури (керівник Нестерук Наталія Василівна).

Диплом лауреата І ст. отримали: акробати на шині, Сімонова Дар’я (ручний еквілібр), Лазенко Анастасія (партерна гімнастика), змішана група в номінації «Хула-хупи». Диплом лауреата ІІ ст. нагороджені: змішана група в номінації «Акробатика», Андрющенко Ксенія в номінації «Хула-хупи», Катерина Калина в номінації «Еквілібр». Гран-прі фестивалю-конкурсу в номінації «Жонгляж» отримав Леоненко Матвій.

Надзвичайно приємно радіти успіхам учасників зразкової аматорської циркової студії «Маска», які досягаються наполегливою працею на репетиціях, відпрацюванням кожного елементу під умілим керівництвом справжнього професіонала Наталії Нестерук. Вітаємо! Браво!