«ДЕНЬ ЛІКВІДАТОРА НЕОБХІДНО ПРОВЕСТИ НА НАЛЕЖНОМУ РІВНІ, АДЖЕ ВИ ЦЬОГО ЗАСЛУГОВУЄТЕ», - ГОЛОВА РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ТЕТЯНА КАЧАНЕНКО 7 грудня  відбулося розширене засідання правління Лубенської районної організації ветеранів та інвалідів «Союз Чорнобиль України» з питань підготовки до відзначення Дня вшанування учасників ліквідації аварії на ЧАЕС. Проводив засідання голова районної організації Микола Чудак, перед початком роботи надавши слово голові райдержадміністрації Тетяні Качаненко.

Очільниця району, звертаючись до присутніх голів первинних чорнобильських організацій, запевнила, що підтримає будь-які ініціативи ліквідаторів, адже захід до Дня вшанування учасників ліквідації аварії на ЧАЕС необхідно провести на належному рівні. Водночас, Тетяна Качаненко закликала чорнобильців вирішувати будь-які питання виважено, наголосила на тісній співпраці із керівництвом громадської організації.

Впродовж засідання присутніми обговорені заходи, заплановані у рамках відзначення державного свята, наголошено на першочергових завданнях.