Для лубенських медиків провели навчальний тренінг

Для лубенських медиків провели навчальний тренінг 22 серпня відбувся навчальний тренінг із питань імунопрофілактики із фахівцями-медичними працівниками комунального некомерційного підприємства «Лубенський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Лубенської районної ради Полтавської області.

Інтерактивне навчання проводила команда обласних тренерів:

• Світлана Писаренко – заступник головного лікаря з організаційно-методичної роботи, експерт Департаменту охорони здоров’я з фаху «Педіатрія»,

• Валентина Думенко – лікар-педіатр обласного Центру дитячої імунології,

• Тетяна Костиренко – сестра медична педіатричного кабінету КНП «Хорольський районний центр ПМСД»,

• Надія Ляшенко – сестра медична обласного Центру дитячої імунології.

У тренінгу взяло участь 23 медичні працівники КНП «Лубенський районний центр ПМСД».

У формі лекцій та практичних занять, у вигляді роботи в «малих групах» залучалися до співпраці усі присутні, розглядалися актуальні питання – імунопрофілактика інфекційних захворювань,  антивакцинальні міфи, техніка проведення вакцинації та безпечність вакцин, правила проведення бесід із батьками про вакцинації та багато інших питань.