До дня Святого Миколая обдаровували дітей-інвалідів

До дня Святого Миколая обдаровували дітей-інвалідів   День Святого Миколая – одне з найулюбленіших свят малечі. Та найбільше уваги і турботи потребують, мабуть, ті, хто обділений долею чи не найбільше: діти-інваліди. За ініціативи Раїси Кошель, голови  міськрайонної Спілки жінок-трудівниць «За майбутнє дітей України» та за підтримки голови райдержадміністрації  Тетяни Качаненко  були підготовані подарунки для них.

Посланцями Святого Миколая сьогодні випало бути головам сільських рад, які отримали дитячі сюрпризи і роздадуть їх маленьким односельцям. Вручили дарунки очільникам сільських громад Раїса Кошель, Тетяна Качаненко та Сергій Сіряченко.

Хотілось би, щоб у кожній родині сьогодні і завжди панували достаток, щастя і злагода, щоб діти були здорові, а дорослі мали чуйні й милосердні серця. Дякуємо всім, хто так чи інакше робить добрі справи для людей, що нас оточують. Зі святом Вас!