До уваги лубенців! Про роботу Центру надання адміністративних послуг на період карантину! На виконання розпорядження голови Лубенської районної державної адміністрації від 16.03.2020 року № 39 та з метою запобігання поширенню коронавірусу COVID – 19 Центр надання адміністративних послуг обмежує прийом громадян та переходить на дистанційну роботу.

Наші контакти:

телефони – 71 099

електронна пошта – cnap_lrda@adm-pl.gov.ua

Шановні відвідувачі, у зв’язку з введенням карантину, наполегливо рекомендуємо відкласти звернення до ЦНАП у разі не терміновості отримання адміністративної послуги. Нагадуємо про можливість отримання послуг в електронній формі, а саме витяг з Державного земельного кадастру та витяг про нормативно-грошову оцінку земельної ділянки можна замовити он-лайн, використовуючи електронні сервіси Держгеокадастру:https://e.land.gov.ua/services.

Такі обмеження введені тимчасово, за попередньою інформацією до 3 квітня 2020 року.

Дякуємо за розуміння!