Фахівці Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації інформували про програми підтримки сільського господарства 15 березня відбулася нарада для представників агроформувань та сільських рад району, під час якої йшлося про програми підтримки агропромислового комплексу в 2019 році. Розпочав засідання в.о. голови райдержадміністрації Ігор Нестеренко, висловивши переконання, що для нашого сільськогосподарського району ця зустріч є надзвичайно потрібною і корисною.

Щодо діючих програм підтримки аграрного сектору присутніх інформував заступник директора Департаменту АПР Роман Прокопенко; представники банків розповіли про кредити та дотації.