Голова райдержадміністрації Олександр Циганенко оглянув об’єкти, віднесені до програми президента #ВеликеБудівництво

Голова райдержадміністрації Олександр Циганенко оглянув об’єкти, віднесені до програми президента  #ВеликеБудівництво

Голова райдержадміністрації Олександр Циганенко під час робочої зустрічі із сільським головою Засульської сільської ради Сергієм Бондаренком оглянули об’єкт, віднесений до проєкту #ВеликеБудівництво, Засульську АЗПСМ. Зовнішні і внутрішні роботи там фактично завершені, завозяться меблі та обладнання, триває збірка меблів. Знову ж таки, виникає багато питань, які потребують вирішення. Частину з них – усунуто, частина, попри численні зауваження, – залишаються не вирішеними. Питання благоустрою території  та під’єднання мереж теж потребують доопрацювання.

Третій тиждень поспіль у ДНЗ № 9 «Берізка» тривають роботи з реконструкції об’єкта з термомодернізацією будівель. Заклад віднесений до проєкту президента #ВеликеБудівництво. Сьогодні там проведено виробничу нараду, яка пройшла під головуванням міського голови Олександра Грицаєнка, за участю представників підрядної організації ПП «Ватерпасбуд». Як наголошують будівельники, всі види робіт виконуються одночасно, а саме утеплення фасаду, утеплення покрівлі, обробка дерев’яних конструкцій протипожежною сумішшю, встановлення пожежної сигналізації. До того ж, замовлено вікна та двері. Далі буде збудовано пандус та проведено благоустрій території.

Попередній термін остаточного завершення робіт та введення об’єкта в експлуатацію – 14 жовтня.