ГОЛОВА РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ТЕТЯНА КАЧАНЕНКО ОЗНАЙОМИЛАСЯ З ОРГАНІЗАЦІЄЮ НАВЧАННЯ У ХОРОШКІВСЬКІЙ ШКОЛІ 28 лютого голова райдержадміністрації Тетяна Качаненко та начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Юлія Білокінь здійснили робочу поїздку у Хорошківську ЗШ І-ІІІ ступенів, під час якої поспілкувалися з в.о. директора закладу Наталією Руденко, колективом працівників та учнями.

Нині у школі 32 дітей, більша частина яких навчається за індивідуальною формою, адже загальні умови не можливі через недостатню кількість учнів. Навчаючись за індивідуальною формою, діти у чотири рази менше отримують інформації, аніж за груповою.  Тому така організація навчання не може забезпечити якісної освіти і через це страждають передовсім діти. Ще у минулому році на сесії районної ради розглядалося питання пониження школи до початкового ступеню, однак депутатами воно не підтримано. Незрозуміло чим керувалися народні обранці: політичними амбіціями чи небажанням вникати в ситуацію. Однак, на сьогодні учні місцевої школи суттєво недоотримують знання, на які заслуговують.