Голова райдержадміністрації Тетяна Качаненко разом з депутатами районної ради обговорила питання реформування галузі охорони здоров’я

Голова райдержадміністрації Тетяна Качаненко разом з депутатами районної ради обговорила  питання реформування галузі охорони здоров’я Депутат районної ради, голова депутатської фракції політичної партії «УКРОП» Лідія Різуненко та депутат районної ради, голова постійної комісії районної ради з питань соціальної сфери та соціального захисту населення Сергій Мисник ініціювали зустріч з головою райдержадміністрації Тетяною Качаненко з питань функціонування Амбулаторії загальної практики сімейної медицини у с. Калайдинці. У зустрічі брали участь головний лікар комунального некомерційного підприємства «Лубенський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Михайло Новаковський, заступник головного лікаря Вадим Шупейко, в.о. завідувача амбулаторії Борис Федорченко.

Присутні депутати районної ради наголосили на тому, що мали на меті з’ясувати особливості реформування галузі охорони здоров’я і яким чином запропонована реформа відобразиться на конкретній медичній установі – Калайдинцівській амбулаторії. Проблему ускладнює відсутність у закладі лікаря, проте є досвідчений фельдшер, якого населення не хоче втрачати.

Учасники зустрічі обговорили різні аспекти реформування медицини, кроки, зроблені районним центром по впровадженню реформи та проблеми, з якими доводиться стикатися.