Голова райдержадміністрації Тетяна Качаненко взяла участь у нараді з директорами шкіл та завідувачами ДНЗ 26 січня відбулася нарада директорів шкіл та завідувачів дошкільних навчальних закладів, яку проводила начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Юлія Білокінь. Участь у засідання взяли голова райдержадміністрації Тетяна Качаненко та заступник голови райдержадміністрації Ігор Нестеренко.

Порядком денним наради було визначено ряд робочих питань. На початку зустрічі до присутніх звернулася очільниця району Тетяна Качаненко, висловивши власне бачення стану галузі освіти та роботи закладів у нинішньому році. Попри фінансові складнощі 2018 року у такій мережі працюватимемо і далі, адже завдання влади, за словами Тетяни Качаненко, утримувати заклади. У цьому році буде приділена максимальна увага зміцненню матеріально-технічної бази опорних закладів, будуть повністю замінені вікна у Вовчицькому ліцеї та продовжиться будівництво спортивних майданчиків.  Однак, вже до середин лютого, зазначила голова адміністрації, слід визначити стратегічні питання у закладах соціальної сфери.