Голова райдержадміністрації Тетяна Качаненко зустрілася з ветеранськими організаціями 1 серпня голова райдержадміністрації Тетяна Качаненко та її перший заступник Сергій Сіряченко провели робочу зустріч з представниками обласної ветеранської організації, зокрема головою Віктором Теслею, головою районної ради ветеранів, Почесним громадянином Лубенщини Василем Силкою та головою міської ветеранської організації Олексієм Пивоваром.

Йшлося про національно-патріотичне виховання молоді та напрямки співпраці з  органами влади. Зокрема Василь Силка поставив у приклад співпрацю громадських організацій з районною виконавчою владою, підтримку керівництвом Лубенщини ініціатив громадськості та спільні проекти.